Spłonął "dom na drzewie". Potrzebna pomoc dla Pani Magdaleny

Dom na drzewie Majdan Skrzyniecki pożar pomoc

W środę rano w Majdanie Skrzynieckim doszło do pożaru tzw. „domu na drzewie”. Budynek nie nadaje się już do użycia. Potrzebna pomoc.

 

Do zdarzenia doszło w środę 8 lutego w godzinach porannych w miejscowości Majdan Skrzyniecki doszło do pożaru domu na drzewie Pani Magdaleny Granos. Na miejsce pojechało 11 zastępów, karetka pogotowia i policja.

 

Budynek uległ prawie całkowitemu wypaleniu. Akcja gaśnicza trwała prawie trzy godziny. Ogień prawdopodobnie mógł rozwinąć się od góry budynku. W mieszkaniu znajdowało się sześć kotów, które z Panią Magdaleną mieszkały. Wszystkie zginęły.

 

Właścicielka znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Osoby zainteresowane udzieleniem pomocy mogą przekazywać środki finansowe na konto Pani Magdy Granos.

 

Numer konta: mBank 71 1140 2004 0000 3402 2595 6897

Dane: Magdalena Granos, Majdan Skrzyniecki 24, 24-224 Borzechów

 

Zdjęcia

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.