Speedway Motor Lublin podał ceny karnetów na sezon 2023. Kibice mocno podzieleni

Speedway Motor Lublin podał ceny karnetów na sezon 2023. Kibice mocno podzieleni

Speedway Motor Lublin podał ceny karnetów na sezon 2023. Kibice lubelskiego żużla są podzieleni, chodzi o cenę karnetów. Ile będzie trzeba zapłacić, by obejrzeć w akcji najlepszych żużlowców w Polsce na Z5?

Motor Lublin karnety 2023

Speedway Motor Lublin rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2023. Podobnie jak w poprzednim sezonie karnety obowiązywać będą tylko na rundę zasadniczą. Sprzedaż karnetów ruszy 23 listopada o godz. 20:23 za pośrednictwem strony i aplikacji eventim.pl. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 karnety.

W sprzedaży znajdą się karnety na miejsca nienumerowane (normalne, ulgowe oraz dziecięce) oraz numerowane (trybuna główna).

Osoby, które zakupią karnet, będą miały możliwość wejścia na stadion pół godziny przed osobami posiadającymi jednorazowy bilet na dane wydarzenie oraz zakupu biletów na ewentualną fazę play-off w przedsprzedaży.

Kibice lubelskiego klubu są podzieleni. Cena karnetu normalnego względem ubiegłego sezonu wzrosła o 228 zł, ulgowego o 200 zł i dziecięcego – 133 zł. Więcej musimy też zapłacić za karnet na trybunę główną z numerowanymi miejscami – o 286 zł. Różnica jest znaczna, więc kibice odczują ją w swoich portfelach.

Nie poznaliśmy jeszcze cen biletów jednorazowych. Patrząc na ceny karnetów, możemy wnioskować, że kibice będą musieli za takie bilety zapłacić minimum 70 złotych.

Ceny karnetów na rundę zasadniczą

  • Karnet trybuna główna – 700 zł
  • Karnet normalny – 420 zł
  • Karnet ulgowy – 350 zł
  • Karnet dziecięcy – 175 zł
Speedway Motor Lublin - ceny karnetów na sezon 2023
Speedway Motor Lublin – ceny karnetów na sezon 2023

Sprzedaż karnetów na sezon 2023 odbędzie się jednoetapowo.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.