Sparing MKS Selgros z HC Gomel odwołany

Z powodu problemów z uzyskaniem wiz dla części zawodniczek, białoruski klub HC Gomel nie dotrze na sparingowy dwumecz, który miał rozegrać z lubelskim MKS Selgros.

Przed rozpoczynającym się 3 września sezonem PGNiG Superligi, lublinianki miały zmierzyć się w dwóch sparingach z zespołem HC Gomel. Mecze miały być rozegrane 26-go i 27-go sierpnia. Niestety, część zawodniczek białoruskiego klubu nie otrzymało wiz na wjazd do Polski. W efekcie czego, jak poinformowała strona internetowa klubu, mecze między oboma zespołami nie dojdą do skutku. W zamian kibice będą mogli obejrzeć dwa wewnętrzne mecze MKS-u. Pierwszy w piątek o godz. 17.00, a drugi w sobotę o 10.30. Wstęp wolny.

(fot. Anna Dembińska)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.