Spadł z balkonu podczas próby dostania się do mieszkania. W szpitalu okazało się, że…

Młody mężczyzna spadł z balkonu podczas próby dostania się do mieszkania
Młody mężczyzna spadł z balkonu podczas próby dostania się do mieszkania | Mapy Google

W Lublinie młody mężczyzna spadł z parteru, gdy próbował dostać się do swojego mieszkania przez balkon. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Tam się okazało, że jest zakażony koronawirusem.

Spadł z balkonu podczas próby dostania się do mieszkania

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 18.30 na ul. Gospodarczej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o młodym mężczyźnie, który nieprzytomny leżał przed blokiem, prawdopodobnie upadł z wysokości.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy przetransportowali nieprzytomnego mężczyznę do szpitala, a policjanci na miejscu wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Jak nas poinformował kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, 25-letni mężczyzna próbował dostać się do mieszkania zlokalizowanego na parterze przez balkon. Podczas próby wejścia na balkon mężczyzna stracił równowagę i upadł na ziemię.

Z relacji świadka wynika, że mężczyzna przed próbą wejścia na balkon krzyczał, prawdopodobnie do domowników znajdujących się w mieszkaniu, żeby go wpuścili do środka.

Jak się okazało, 25-latek nie odniósł poważnych obrażeń, ale przeprowadzone badanie wskazało, że młody mężczyzna jest zakażony koronawirusem. Na własne żądanie wypisał się ze szpitala, lecz po chwili został ponownie zatrzymany przez policję.

Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu. Teraz 25-latka czeka obowiązkowa izolacja ze względu na pozytywny wynik testu PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.