Spadł śnieg, samochody w rowach. W sieci pojawiają się oferty pomocy

Spadł śnieg, samochody w rowach. W sieci pojawiają się oferty pomocy

Obfite opady śniegu spowodowały, że na drogach jest bardzo ślisko, w wyniku czego zdarzają się sytuację, że samochody lądują w rowach lub się zakopują w zaspach. W sieci pojawią się oferty pomocy.

Fatalne warunki na drogach

Na jedno z takich ogłoszeń trafiliśmy na grupie facebookowej „Kraśnik Ogłoszenia”. Jeden z jej użytkowników zaoferował pomoc przy wyciąganiu aut z rowów.

Warto przy obecnych warunkach pogodowych i drogowych zapisać sobie kontakt do takiej osoby, bo nigdy nie wiadomo, kiedy takiej pomocy będziemy potrzebowali ?.

PS. Dla własnego i innych uczestników bezpieczeństwa warto w takiej sytuacji wezwać pomoc drogową, która odpowiednio zabezpieczy miejsce zdarzenia i w bezpieczny sposób wyciągnie auto z rowu.

Przypomnijmy, że zgodnie z prognozami do wtorku może spaść w naszym regionie od 20 do 30 cm śniegu. Zapoznaj się z aktualną prognozą pogody – Śnieg na Lubelszczyźnie. Zrobiło się biało. Spadnie nawet 30 cm śniegu!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.