Spacerował po parku miejskim z terminalem płatniczym w ręku. Wypatrzyli go operatorzy monitoringu

Operator monitoringu miejskiego wypatrzył mężczyznę z terminalem płatniczym w ręku | fot. Straż Miejska Zamość

Dzięki czujności operatorom monitoringu miejskiego udało się zatrzymać mężczyznę, który spacerował po parku z terminalem płatniczym w ręku. Złodziej jest już w rękach policji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 28 lipca na terenie Parku Miejskiego w Zamościu. Operatorzy monitoringu miejskiego pełniący dyżur zauważyli w obiektywie kamery mężczyznę, który w ręku trzymał przedmiot przypominający terminal płatniczy.

Czujność operatorów potęgował fakt, że dzień wcześniej otrzymali oni informację, że w jednym z ogródków kawiarnianych ktoś ukradł takie urządzenie. Na miejsce został wysłany najbliższy patrol straży miejskiej.

Mężczyzna został ujęty, a następnie przekazany policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.