Sound of Gravity w Lublinie. Latające rowery i motocykle opanują Arenę Lublin

Sound of Gravity na Arenie Lublin | materiały prasowe

Ryk silników, latające motocykle i rowery oraz towarzyszące prezentacje światła, muzyki i laserów. W czerwcu na Arenie Lublin odbędzie się ekstremalne wydarzenie Sound of Gravity.

Pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show zawita do Lublina. Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju. Areną ekstremalnych emocji będzie Arena Lublin. Stadion miejski w Lublinie, 21-go czerwca zostanie opanowany przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach.

„To będzie największa w tym roku tego typu impreza w Polsce” – zapewnia Jacek Czerecki, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie. „Będzie to połączenie sportu, muzyki, ekstremalnych lotów i niesamowitych wrażeń. To doskonały początek wakacji, bo imprezę zaplanowaliśmy na ostatni dzień roku szkolnego” – dodaje.

Na stadionie zostaną zbudowane specjalne skocznie dla motocykli i rowerów. Jedna ze skoczni ma się zaczynać na trybunach, czyli tuż obok, gdzie zasiądą widzowie. Na Arenie Lublin zobaczymy również loty zawodników na deskorolkach, rolkach i hulajnogach.

Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji. Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć. Wszystkie pokazy odbędą się w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen, a towarzyszyć im będą również pokazy laserowe i pirotechniczne.

Dzień wcześniej, bo 20 czerwca przed stadionem pojawi się festiwalowe miasteczko, gdzie można będzie podziwiać maszyny, na których wystąpią sportowcy czy zasiąść w fotelu pasażera samochodu driftowego.

Ceny biletów na Sound of Gravity na Arenie Lublin mają zaczynać się do 29 zł, a ich sprzedaż ma ruszyć 10 marca. Najdroższe, w sektorze VIP będą kosztować 199 zł. MOSiR zapowiada, że bliżej wydarzenia ceny biletów pójdą do góry.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.