SOR w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie wraca do normalnego funkcjonowania

Szpitalny Oddział Ratunkowy SPSK4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie
Szpitalny Oddział Ratunkowy SPSK4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

SOR w Szpitalu Klinicznym nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie przyjmuje już wszystkich pacjentów. Placówka wróciła do pełnego funkcjonowania. Na zwolnieniach przebywa jeszcze 13 osób.

SOR przy ul. Jaczewskiego wznowił przyjęcia

Szpital SPSK nr 4 poinformował o wznowieniu funkcjonowania oddziału ratunkowego w pełnym zakresie. Od dziś do SOR przyjmowane są nie tylko osoby z udarami mózgu, zawałami serca i urazami wielonarządowymi, ale również inni pacjenci wymagający pilnej pomocy medycznej.

Znaczna część personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Ratunkowego nie przedłużyła kończących się dziś lub w poniedziałek zwolnień lekarskich i wróciła do pracy. Obecnie nadal na zwolnieniach przebywa 6 pielęgniarek i 7 ratowników medycznych SOR” – mówi Alina Pospischil, rzeczniczka szpitala SPSK4.

Przypomnijmy, że podczas poniedziałkowych negocjacji wypracowane zostało wstępne porozumienie. Chodzi o wysokość dodatku dla personelu SOR oraz pracowników oddziałów intensywnego nadzoru pacjenta. Więcej: Jest wstępne porozumienie między dyrekcją SPSK4 a częścią pracowników SOR-u

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.