Śmigłowiec LPR lądował na osiedlowym boisku, nie było wolnej karetki. Wszystko przez przypaloną kiełbasę

Śmigłowiec LPR wylądował na boisku przy ul. Noskowskiego
Śmigłowiec LPR wylądował na boisku przy ul. Noskowskiego | fot. Aga Mi-k

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który po południu wylądował na osiedlowym boisku na Czechowie, wzbudził spore zainteresowanie wśród mieszkańców. Powodem jego interwencji była przypalona kiełbasa w jednym z mieszkań.

Przypalona potrawa przyczyną interwencji strażaków i śmigłowca LPR

Do zdarzenia doszło w środę (30.08) około godz. 16.30 na lubelskim Czechowie. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z bloków przy ul. Króla Rogera. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Na miejscu zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak słyszymy nieoficjalnie, w tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie Lublina. Śmigłowiec wylądował na osiedlowym boisku przy ul. Noskowskiego.

Na miejscu okazało się, że niepokój okolicznych sąsiadów, którzy wezwali służby, wzbudziła przypalona na kuchence potrawa, a dokładnie spalona kiełbasa. Strażacy szybko opanowali sytuację i przewietrzyli zadymione pomieszczenie w mieszkaniu.

Na szczęście obyło się bez poszkodowanych osób, a śmigłowiec LPR po kilku minutach został odesłany do bazy.

Zobacz także: Pierwsze lądowanie śmigłowca LPR na płycie lądowiska szpitala wojskowego

Nagranie

Zdjęcia

Interwencja straży pożarnej do pożaru mieszkania przy ul. Rogera 6
Interwencja straży pożarnej do pożaru mieszkania przy ul. Rogera 6 | fot. czytelniczka Katarzyna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.