Śmiertelny wypadek przy remoncie linii kolejowej Puławy – Warszawa

trakcja kolejowa słup trakcyjny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku przy remoncie linii kolejowej Puławy – Warszawa. W wyniku porażenia prądem zginął 50-letni pracownik.

Do śmiertelnego porażenia prądem doszło w piątek na terenie budowy modernizowanej linii kolejowej między Puławami a Warszawą w miejscowości Borowej w gminie Puławy.

Podczas remontowanej linii energetycznej trakcji PKP doszło do wypadku przy pracy. Pracownik znajdujący się w podnośniku koszowym został podniesiony do słupa linii energetycznej w celu dokonania naprawy uszkodzonej linii.

W pewnym momencie mężczyzna dotknął linii energetycznej, na skutek czego został porażony prądem. Mimo natychmiast udzielonej pomocy i podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł.

Ciało 50-latka z Dęblina zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.
    Człowiek idzie do pracy i nie wie że już nie wróci.