Śmiertelny wypadek podczas polowania. Myśliwy postrzelony w nogę przez kolegę

postrzelenie
fot. Policja

W sobotę podczas polowania zorganizowanego przez koło łowieckie z Zamościa doszło do wypadku. W wyniku postrzału w nogę zmarł myśliwy, 59-letni mieszkaniec Zamościa.

W sobotę około godzony 11:30 oficer dyżurny Policji otrzymał telefon o śmiertelnym postrzeleniu podczas polowania na terenie lasów znajdujących się w Dyniskach gm. Łaszczów. Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas zorganizowanego polowania przez Koło Łowieckie z Zamościa. Ofiarą postrzału okazał się 59-latek mieszkaniec Zamościa.

Mężczyzna został postrzelony w nogę przez kolegę. Zmarł na miejscu pomimo podjętej próby zatamowania krwawienia. Policjanci grupy procesowej pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do nieszczęśliwego wypadku.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. „Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka” No cóż karma wraca. Wcale mi nie jest go szkoda. Oby więcej takich wypadków.