Śmiertelny wypadek na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Skoda uderzyła w słup latarni

nadbystrzycka wypadek skoda
Nocny wypadek na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | fot. czytelnik Mateusz

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 62-letniego mężczyzny, który w nocy w środy na czwartek wjechał w słup latarni na ul. Nadbystrzyckiej. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek około godz. 1.40 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Kierujący skodą rapid 62-latek jechał od strony Politechniki w kierunku ul. Jana Pawła II. W rejonie skrzyżowania z ul. Romantyczną (wjazd do Lidla) stracił panowanie nad autem, które następnie uderzyło w słup latarni.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, policja i pogotowie energetyczne, ponieważ w wyniku uderzenia w słup latarni doszło do uszkodzenia sieci trakcji trolejbusowej.

Siła uderzenia była tak duża, że kierowca został zakleszczony w aucie. Aby wydostać mężczyznę z wnętrza pojazdu, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. W wyniku odniesionych obrażeń 62-letni mieszkaniec Lublina poniósł śmierć na miejscu.


Czytaj także: W Lublinie stanie pierwszy stacjonarny fotoradar. Wiemy, gdzie się pojawi


Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Na miejscu pracowali pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśniania okoliczności tego tragicznego wypadku.

68 152934
Nocny wypadek na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.