Śmiertelny wypadek na obwodnicy Białej Podlaskiej. Nie żyje 21-latek

68 124892
Śmiertelny wypadek na DK2 w Białej Podlaskiej | fot. KMP Biała Podlaska

Nie żyje 21-letni kierowca Rovera, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 23 w Białej Podlaskiej na ul. Brzeskiej.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 2, na obwodnicy Białej Podlaskiej. Kierujący Roverem 21-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas jezdni wprost pod jadącą ciężarówkę.

Zderzenie pojazdów było tak silne, że Rover uległ prawie całkowitemu zniszczeniu, a kierujący nim 21-latek poniósł śmierć na miejscu. Natomiast tir marki DAF stanął w płomieniach, które strawiły część kabiny kierowcy i naczepy. Na szczęście jego kierowcy nic się nie stało.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

68 124891
Śmiertelny wypadek na obwodnicy Białej Podlaskiej | fot. KMP Biała Podlaska
68 124890
Śmiertelny wypadek na obwodnicy Białej Podlaskiej | fot. KMP Biała Podlaska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.