Śmiertelny wypadek młodego motocyklisty. Jechał bez uprawnień

68 143889
Śmiertelny wypadek motocyklisty w miejscowości Wierzbica | fot. KMP Chełm

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielny wieczór w Wierzbicy. Młody motocyklista stracił panowanie i uderzył w nasyp. Poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 22.30 w miejscowości Wierzbica, w powiecie chełmskim. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki honda 23-letni mieszkaniec gminy Wierzbica na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi do rowu i uderzył w nasyp.

Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Funkcjonariusze ustalili również, że nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.