Śmierć na weselu w Lublinie. Nie żyje jeden z gości, pan młody zatrzymany

pani młoda suknia ślubna bukiet wesele
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 50-letniego mężczyzny, którego znaleziono zakrwawionego przed jednym z lokali na terenie Lublina. Jak się okazało był uczestnikiem przyjęcia weselnego, które odbywało się w tym lokalu. Policja zatrzymała pana młodego.

Śmierć na weselu w Lublinie

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20.40 w jednym z lokali przy ul. Niezapominajki (boczna ulicy Krężnickiej) w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przed salą weselną leży zakrwawiony mężczyzna.

Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że w lokalu odbywało się przyjęcie weselne. W pewnym momencie pomiędzy panem młodym a gościem imprezy doszło do nieporozumienia i przepychanki.

„W trakcie zdarzenia 50-latek został uderzony w wyniku czego upadł na kostkę brukową. W związku z poniesionymi obrażeniami mieszkaniec Lublina został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komend Miejskiej Policji w Lublinie.

Na miejscu policjanci zastali osoby biorące udział w przyjęciu. Wśród nich znajdował się 25-latek z Lublina (pan młody), który miał brać udział w przepychance. Mężczyzna podczas zatrzymania był agresywny. Odmówił badania trzeźwości. W związku z tym konieczne było pobranie krwi.

„Zatrzymany 25-latek był wielokrotnie karany między innymi za kradzieże, włamania, uszkodzenie mienia czy też jazdę po pijaku” – informuje kom. Kamil Gołębiowski.

Trwa dokładne wyjaśniania okoliczności i przebiegu zdarzenia. Kryminalni badają zabezpieczone ślady oraz przesłuchują kolejnych świadków. Ciało 50-latka zabezpieczono na sekcję zwłok. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Wesele odbyło się mimo obostrzeń sanitarnych. Policja zgłosiła sprawę do sanepidu. Inspektorzy mogą nałożyć na organizatorów karę administracyjną do 30 tys. zł. Z nieoficjalnych informacji wynika, że podczas sobotniego przyjęcia weselnego bawiło się ok. 30 osób.

AKTUALIZACJA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.