Nowe fakty ws. śmierci na weselu w Lublinie. To nie pan młody uderzył 50-latka

bukiet wesele przyjęcie jedzenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Znamy nowe fakty dotyczące sobotniego wesela, jakie odbywało się w jednym z lokali przy ul. Niezapominajki w Lublinie. Prokuratura przedstawiła zarzuty dwóm kolejnym osobom.

Śmierć na weselu w Lublinie

Prokuratura ustaliła nowe fakty w sprawie śmierci jednego z gości przyjęcia weselnego w jednym z lokali przy ul. Niezapominajki (boczna ul. Krężnickiej) w Lublinie.

Podczas sobotniej imprezy miało dojść do przepychanki między weselnikami, w wyniku której 50-letni mieszaniec Lublina upadł na kostkę brukową. Pogotowie zabrało go do szpitala. Zmarł mimo udzielonej pomocy.

Na miejscu policjanci zastali osoby biorące udział w przyjęciu. Wśród nich znajdował się 25-letni Karol S. (pan młody), który miał brać udział w przepychance. Jednak zeznania świadków zdarzenia nie potwierdziły tej wersji.

Prokuratura po przesłuchaniu uczestników przyjęcia ustaliła, że 50-latek miał zostać uderzony w twarz przez 44-letniego Pawła L., w wyniku czego upadł i uderzył głową o twarde podłoże. Mężczyzna doznał rany głowy, co skutkowało zgonem.

Paweł L. nie przyznał się do winy. Z ustaleń śledczych wynika, że jest wielokrotnym recydywistą. W przeszłości odpowiadał za przestępstwa z użyciem przemocy. Mężczyzna miał też grozić kobiecie bawiącej się na weselu. Grozi mu 4,5 roku więzienia.

Zarzuty usłyszeli także: 32-letni Tomasz W. (uczestnik wesela) oraz 25-letni Paweł S. (pan młody). Mężczyźni są podejrzani o nieudzielenie pomocy rannemu 50-latkowi. Tomasz W. przyznał się do zarzucanych mu czynów, natomiast Paweł S. nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.