Śmierć na torach w Świdniku. Nie żyje młody mężczyzna

IMG 20180315 094927
Tragedia na torach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek w pobliżu przystanku kolejowego Świdnik Wschód. Młody mężczyzna wszedł pod nadjeżdżający pociąg.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 12 listopada około godz. 7.01 w pobliżu przystanku kolejowego Świdnik Wschód. Około 200 metrów przed peronem pod nadjeżdżający pociąg relacji Chełm – Lublin wszedł młody mężczyzna. Mimo niewielkiej prędkości pociągu nie udało się wyhamować składu i pociąg potrącił mężczyznę.

Na skutek odniesionych obrażeń młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ofiarą tego tragicznego wypadku okazał się być 19-letni mieszkaniec gminy Mełgiew. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.