Śmierć na MOP przy S12/17. Pracownicy stacji paliw ujawnili w tirze zwłoki kierowcy

Śmierć kierowcy tira na MOP Markuszów
Śmierć kierowcy tira na MOP Markuszów | fot. OSP KSRG Markuszów

W kabinie ciężarówki stojącej na MOP Markuszów przy S12/S17 ujawniono zwłoki mężczyzny. Pracujący na miejscu śledczy wykluczyli, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Śmierć na MOP Markuszów

Do zdarzenia doszło w niedzielę (27.08) około godz. 11.20 na MOP Markuszów przy S12/S17 w kierunku Lublina. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od pracowników tamtejszej stacji paliw o ujawnieniu w kabinie samochodu ciężarowego marki Man osoby nieprzytomnej.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 59-letniego kierowcy ciężarówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zatrzymał się, by kręcić pauzę. Położył się spać i już się nie obudził. Został znaleziony na leżance.

Pracujący na miejscu śledczy ustalili, że do śmierci 59-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. Zmarł on prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Mężczyzna był obywatelem Ukrainy.

Zobacz także: Nie zjesz i nie zatankujesz. Nie ma chętnych na MOP-y przy S12/S17 i S19. GDDKiA ogłasza kolejny przetarg i liczy na cud

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.