Słoneczny Wrotków za 5 złotych. Czynne są tylko baseny

13350475 1059222607497446 6379001682999984106 o

Od 8 lipca część atrakcji na Słonecznym Wrotkowie będzie wyłączona z użytku. Powód? Liczba bakterii przewyższa dopuszczalny poziom.

Od dzisiejszego popołudnia z użytkowania zostają wyłączone: wodny plac zabaw, zjeżdżalnie i jeden z basenów.

W wyniku ostatnich badań wody okazało się, że w przypadku tych atrakcji liczba bakterii przewyższa dopuszczalny poziom.

– Jesteśmy zmuszeni do czasowego wyłączenia z użytkowania części atrakcji ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR Lublin

Pozostałe cztery baseny, a także wszystkie inne atrakcje ośrodka są dostępne bez zmian. Można z nich korzystać całkowicie bezpiecznie.

Choć bakterie nie są niebezpieczne dla ludzi, to jednak trzeba przefiltrować instalacje zasilające te obiekty.

– W związku z zaistniałą sytuacją nasze służby muszą teraz przefiltrować instalacje zasilające wspomniane atrakcje. Następnie woda zostanie pobrana do kolejnych badań. – dodaje.

Wyłączenie atrakcji z użytkowania potrwa do początku przyszłego tygodnia. Do tego czasu ceny wszystkich biletów wstępu zostają obniżone do 5 zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.