Skradziono wózek inwalidzki 8-letniej Hani. Mama dziewczynki prosi o pomoc

Skradziony wózek inwalidzki 8-letniej Hani
Skradziony wózek inwalidzki 8-letniej Hani

Z klatki schodowej przy ul. Rogera w Lublinie skradziono wózek inwalidzki, którym poruszała się 8-letnia Hania. Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję. Mama Hani próbuje również własnymi siłami odnaleźć spacerówkę.

Skradziono wózek inwalidzki Hani

Do kradzieży doszło najprawdopodobniej w nocy ze środy na czwartek w bloku przy ul. Rogera 1 w Lublinie. Pani Jolanta pozostawiła wózek inwalidzki 8-letniej Hani na klatce schodowej w środę około godz. 18.30. Ostatni raz wózek widziany był tego samego dnia między godz. 20-21.

Następnego dnia, gdy mama Hani wyszła na klatkę schodową, to wózka już nie było. Pani Jolanta zgłosiła sprawę zaginięcia na policję, ale również własnymi siłami próbowała odnaleźć wózek, przeszukując okolice i pobliskie złomowiska. Istniała bowiem nadzieja, że ktoś dla żartów zabrał wózek z klatki schodowej i porzucił w okolicy, lecz tak się niestety nie stało.

Był to wózek inwalidzki dla dzieci czerwono-szary Maclaren Major Elite (składana inwalidzka spacerowka). Wartość strat została oszacowana na kwotę 3 000 złotych.

Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat tego zdarzenia lub wie, kto dokonał kradzieży, proszony jest o kontakt z 5 Policji w Lublinie przy ul. Koncertowej 4A pod numer telefonu 47 811 47 27. Informacje można również przekazać bezpośrednio do mamy Hani: 608-285-096.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.