Skradziono Audi Q5 spod bloku w Łęcznej. Właściciel prosi o pomoc w poszukiwaniach

Skradzione audi Q5 o nr rej. LLE 30001 | fot. nadesłane

Do kradzieży doszło w nocy z piątku na sobotę na parkingu przy ul. Braci Wójcickich w Łęcznej. Nieznany sprawca ukradł audi Q5 o nr rejestracyjnym LLE 30001. Widziałeś je?

Do kradzieży doszło między godz. 21/22 (2 sierpnia), a godz. 6 rano (3 sierpnia) na parkingu żwirowym przy przedszkolu publicznym na ulicy Braci Wójcickich w Łęcznej. Nieznany sprawca ukradł audi Q5 z 2009 r. o wartości ok. 60 tys. zł.

Pojazd jest w kolorze grafitowym o numerze rejestracyjnym LLE 30001. Sprawa kradzieży auta została zgłoszona na policję. Świadków kradzieży prosimy o kontakt z policją lub numerem telefonu 663052739.

Skradzione audi Q5 o nr rej. LLE 30001 | fot. nadesłane


2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.