Sklepy, restauracje, kina otwarte 6 stycznia w Lublina

W środę 6 stycznia – Święto Trzech Króli – większość sklepów, obiektów gastronomicznych czy miejsc rozrywek będzie nieczynna, bo jest to dzień wolny od pracy. Podpowiadamy, gdzie w Lublinie tego dnia będzie można coś zjeść czy spędzić miło czas.

Sklepy 6 stycznia będą otwarte co najwyżej osiedlowe, ponieważ za ladą może stać właściciel. Należy również się spodziewać otwartych sklepów sieci Żabka i Freshmarket, będą czynne krócej niż zwykle. W większości przypadków w godzinach 9-19 lub 11-21.

 

Galerie handlowe – restauracje, kina

6 stycznia galerie handlowe nie będą czynne, lecz restauracje czy kina w nich się znajdujące będą czekać na przybyłych właśnie tego dnia.

Lublin Plaza

Cinema City – czynne wg repertuaru
KFC – 13:00-21:00
Pizza Dominium – 13:00-21:00
Grycan – 11:00-20:00

Atrium Felicity

Cinema City – czynne wg repertuaru

Jeśli planujecie zjeść coś na mieście, powinniście trafić także na otwarte lokale gastronomiczne. Niewielkie zakupy uda się także zrobić na stacjach benzynowych.

Jeśli wiecie o otwartych sklepach czy lokalach gastronomicznych na mieście dajcie znać w komentarzu 🙂

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. outlet center niestety zamknięte, jutro będę musiała się wybrać 🙂 przecenomania do 7 lutego w końcu 😉