Sklepy otwarte 1 listopada w Lublinie. Gdzie zrobimy zakupy we Wszystkich Świętych?

Większość sklepów 1 listopada będzie zamknięta. Sprawdziliśmy, gdzie tego dnia będzie można zrobić zakupy.

1 listopada obchodzimy dzień Wszystkich Świętych. Zgodnie z kodeksem pracy, tego dnia markety i dyskonty będą nieczynne. Zakupy będzie można zrobić w małych sklepach – pod warunkiem, że za ladą staną ich właściciele – oraz na stacjach benzynowych.

Sklepy otwarte 1 listopada w Lublinie

We wtorek, 1 listopada będzie można zrobić zakupy w wybranych sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Decyzja o otwarciu sklepów należy do osób prowadzących poszczególne placówki. Żabka i Freshmarket we Wszystkich Świętych będą jednak czynne krócej niż zwykle – od 9:00 do 19:00 lub od 11:00 do 21:00. 1 listopada otwarte będą też sklepy przy stacjach benzynowych.

1 listopada w Lublinie z pewnością nie skorzystamy z oferty hipermarketów, dyskontów spożywczych i galerii handlowych. Carrefour, Tesco, Auchan, Kaufland, Lidl, czy Biedronka – te miejsca na pewno będą nieczynne.

Zakaz pracy w handlu w święta nie dotyczy też aptek, kwiaciarni, kawiarni, restauracji, barów i innych obiektów użyteczności publicznej.

Jeśli wiecie o innych sklepach czy miejscach gastronomicznych w Lublinie, które mają być otwarte 1 listopada, dajcie nam znać w komentarzu poniżej!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.