Sklepy otwarte 1 listopada 2018. Gdzie zrobić zakupy we Wszystkich Świętych w Lublinie?

żabka sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W czwartek 1 listopada obchodzimy dzień Wszystkich Świętych. Tego dnia sklepy będą zamknięte, ale nie wszystkie. Sprawdzamy, gdzie tego dnia będzie można udać się na zakupy.

Sklepy otwarte 1 listopada 2018 w Lublinie. Gdzie zrobimy zakupy we Wszystkich Świętych? Czy Biedronka, Tesco, Lidl, Auchan i inne supermarkety będą czynne? Sprawdzamy informacje o sklepach otwartych we Wszystkich Świętych 2018 w Lublinie.

1 listopada obchodzimy dzień Wszystkich Świętych. Zgodnie z kodeksem pracy, tego dnia markety i dyskonty będą nieczynne. Tego dnia mogą pracować jedynie zatrudnieni na podstawie umowy o pracę (za złamanie tych przepisów grozi grzywna od 1 tys. do 30 tys. zł).

Nie oznacza to jednak, że w tym dniu nigdzie nie będzie można zrobić zakupów. Zakupy będzie można zrobić w małych sklepach – pod warunkiem, że za ladą staną ich właściciele – oraz na stacjach benzynowych.

Sklepy otwarte 1 listopada w Lublinie

Tego dnia otwarte będą sklepy takich sieci, jak Żabka, Fresh Market oraz osiedlowe sklepy, w których za ladą stanie sam właściciel. Godziny otwarcia mogą być jednak inne niż w dni powszednie. Otwarte będą również stacje benzynowe oraz apteki na dyżurze całodobowym.

Zakaz pracy w handlu w święta nie dotyczy też aptek, kwiaciarni, kawiarni, restauracji, barów i innych obiektów użyteczności publicznej. Zamknięte będą jednak galerie handlowe duże markety czy banki.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.