Skandal na meczu III ligi w Kraśniku. Sędziowie liniowi pod wpływem alkoholu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Podczas niedzielnego meczu na stadionie miejskim w Kraśniku organizatorzy nabrali podejrzeń co do stanu trzeźwości sędziów liniowych. Na miejsce postanowili wezwać policjantów z alkomatem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę podczas meczu III ligi Stal Kraśnik vs. Chełmianka Chełm na stadionie miejskim w Kraśniku. Dyżurny kraśnickiej komendy został powiadomiony przez organizatora o tym, że sędziowie mogą być pod wpływem alkoholu.

Niemal równo z gwizdkiem kończącym pojedynek na boisku pojawili się funkcjonariusze policji. Policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że jeden z mężczyzn miał 0,3, a drugi 0,6 promila alkoholu. Sędzia główny był trzeźwy.

Wobec dwóch arbitrów zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie w związku z wykonywaniem czynności zawodowych pod wpływem alkoholu.

Ostatecznie spotkanie Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm zakończył się remisem 1:1.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.