Siłownia stworzona przez Konrada Gacę znika z Lublina. Działała w Galerii Gala

IMG 5907 8 9
Gaca System w Galerii Gala | fot. Galeria Gala

Po siedmiu latach działalności zamyka się siłownia stworzona przez Konrada Gacę na potrzeby jego autorskiego programu odchudzania – Gaca System. Co powstanie w tym miejscu?

Siłownia Gaca System i ośrodek Gaca Centrum mieściły na trzecim piętrze w centrum handlowym Galeria Gala przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie. Ośrodek był stworzony z myślą o osobach, chcących skutecznie zredukować wagę. Było to miejsce, które wszystkim pacjentom, niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy ilości kilogramów do zrzucenia, zapewniało komfortowe warunki realizacji autorskiego programu Konrada Gacy.

Jadnak po śmierci Konrada Gacy, do której doszło w sierpniu 2018 roku, biznes przez jakiś czas prowadził jego wspólnik. Jak udało nam się ustalić, zapadła decyzja o zamknięciu ośrodka Gaca Centrum i Gaca System w Gali. Pozostałe środki Gaca System w Zamościu i Katowicach funkcjonują normalnie.

Co powstanie w miejscu zamkniętej siłowni w Galerii Gala? Jak informują pracownicy Gali, w tym miejscu będzie dalej funkcjonowała siłownia, lecz już pod innym szyldem, bo zmienił się właściciel.

Kim był Konrad Gaca?

Konrad Gaca zdobył popularność jako twórca programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Promował się jako ekspert od walki z otyłością. O skuteczności jego metod miał świadczyć fakt, że jego podopieczne były w stanie w krótkim czasie schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów. Gaca był także wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness. Był również specjalistą do spraw żywienia i trenerem wielu polskich gwiazd.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeszcze zapomnieliście wspomnieć że zamknęli w tym czasie kluby w: Poznaniu, Warszawie ( dwa jeden na Woli drugi na Ursynowie), w Gdańsku i w Katowicach (została jakaś dziupla). Super!