Konrad Gaca nie żyje. Są wstępnie wyniki sekcji zwłok

konrad gaca nie żyje
Konrad Gaca, założyciel GACA SYSTEM nie żyje | fot. Instagram

W piątek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie przeprowadzono sekcję zwłok 42-letniego Konrada Gacy, który zmarł w czwartek w swoim domu pod Lublinem.

Ciało Konrada Gacy znalazła w czwartek przed godz. 4 jego żona. Mężczyzna leżał w jednym z pomieszczeń swojego domu pod Lublinem i nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano pogotowie, którego lekarz stwiedził zgon 42-letniego mężczyzny.

Na miejsce wezwano policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wstępne oględziny wykluczyły, by do śmierci Konrada Gacy mogły się przyczynić osoby trzecie. Śledczy zabezpieczyli jego ciało celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która odpowie co było przyczyną zgonu mężczyzny.

W piątek o 9 rano w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie została przeprowadzona sekcja zwłok. Śledczy ostatecznie wykluczyli udział osób trzecich i zdaniem lekarza sądowego, zgon nastąpił z przyczyn chorobowych. Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu. Na szczegółowe wyniki sekcji będziemy musieli jeszcze poczekać.

Kim był Konrad Gaca?

Konrad Gaca zdobył popularność jako twórca programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Promował się jako ekspert od walki z otyłością. O skuteczności jego metod miał świadczyć fakt, że jego podopieczne były w stanie w krótkim czasie schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów. Gaca był także wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.