Siedem tysięcy osób bawiło się na Arenie Lublin podczas festiwalu disco polo (zdjęcia)

IMGL7882

W sobotę na Arenie Lublin odbył się koncert POLO TV Hit Festival.

 

Mimo że pogoda płatała figle, ludzie bawili się super. – Jesteśmy zadowoleni z tego koncertu. Publiczności bawiła się bardzo dobrze. Sprzedaliśmy ponad 7 tysięcy biletów – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

 

Wśród wykonawców sobotniego koncertu były m.in. zespoły Bayer Full, MIG, Weekend, oraz Shazza, która właśnie w Lublinie świętowała swoje 25-lecie na scenie. Impreza była transmitowana na żywo w stacji Polo TV.

 

Na scenie wystąpili również: Power Play, Czadoman, Mirami, Marcus P, Fanatic, Kordian, Camasutra, B-QLL, Eratox, Jagoda, Megustar, Stereo, Faster, Fisher & Rutkowski, Zajefajni oraz Lili.

 

Zarząd Transportu Miejskiego po zakończonej imprezie zapewnił dodatkowe kursy wybranych linii w rejon Areny Lublin. Wszystko, by uczestnicy koncertu mogli szybko wrócić do domu.

 

Zdjęcia | fot. Weronika Prokopczuk

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.