Sieć RTV Euro AGD będzie dystrybuować sprzęt z magazynu w Lublinie

Wizualizacja 7R Park Lublin przy ul. Mełgiewskiej | materiały prasowe
Wizualizacja 7R Park Lublin przy ul. Mełgiewskiej | materiały prasowe

Spółka Euro-net, właściciel sieci handlowej RTV Euro AGD, wynajął powierzchnię magazynowo-biurową w parku logistycznym 7R Park Lublin, który powstaje przy ul. Mełgiewskiej.

Właściciel RTV Euro AGD wynajął powierzchnię biurowo-magazynową w Lublinie

Euro-net to polska spółka, która istnieje na rynku już od 30 lat. Obecnie posiada sklep internetowy euro.com.pl i ponad 300 sklepów fizycznych pod marką RTV EURO AGD w całej Polsce, w których oferuje szeroki wybór elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowej oraz biurowej w Lublinie.

„Nowoczesny konsument oczekuje dużej dostępności produktów i jak najszybszej dostawy. Aby wyjść naprzeciw tym trendom, stale rozwijamy nasze operacje logistyczne i poszerzamy infrastrukturę magazynową” – mówi Rafał Gąska, dyrektor ds. łańcucha dostaw, RTV EURO AGD.

„Bardzo cieszymy się ze stałego rozwoju Euro-net i kolejnej transakcji potwierdzającej tę dynamiczną tendencję. Nowo wynajęta powierzchnia ma charakter przeładunkowy. Będzie pełnić funkcje dystrybucyjne dla Lublina i usprawni obsługę lokalnego rynku” – mówi Joanna Sinkiewicz, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

7R Park Lublin to zespół nowoczesnych obiektów magazynowych zlokalizowanych 3 km od obwodnicy Lublina, zapewniającej dostęp do dróg ekspresowych S12 oraz S19. Projekt 7R Park Lublin składa się z pięciu budynków o łącznej powierzchni około 111 605 mkw.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O INWESTYCJI 7R PARK LUBLIN:
Na terenie Lublina powstanie ogromny park magazynowy o powierzchni 110 tys. mkw.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.