Na terenie Lublina powstanie ogromny park magazynowy o powierzchni 110 tys. mkw.

Wizualizacja 7R Park Lublin przy ul. Mełgiewskiej | materiały prasowe
Wizualizacja 7R Park Lublin przy ul. Mełgiewskiej | materiały prasowe

7R Park Lublin to pierwsza realizacja dewelopera magazynowego na rynku lubelskim. Na działce położonej przy ul. Mełgiewskiej powstanie nowoczesny kompleks logistyczny.

7R Park Lublin usytuowany będzie na atrakcyjnie położonej we wschodniej części miasta działce, zaledwie 3 km od obwodnicy miasta zapewniając dostęp do dróg ekspresowych S12 oraz S19. Zlokalizowany w dzielnicy Tatary (ul. Mełgiewska) park logistyczny zaoferuje najemcom łącznie 110 000 mkw. powierzchni w pięciu halach magazynowych. Inwestycja obecnie jest w fazie planowania i projektowania.

„Nasz lubelski kompleks, ze względu na położenie w granicach miasta, zaoferuje najemcom obiekty wielofunkcyjne. Znajdą się wśród nich duże hale magazynowe, powierzchnie dostosowane do prowadzenia działalności produkcyjnej oraz małe moduły około 2 000 mkw., typowe dla naszych magazynów miejskich City Flex” – mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

W analizie potencjału gospodarczego oraz wyborze lokalizacji pod nowy projekt wspierała dewelopera firma CBRE.

„Planowana inwestycja logistyczno-przemysłowa w Lublinie, to projekt, w którym mieliśmy przyjemność reprezentować firmę 7R. Ogromny potencjał tego obiektu polega na jego bliskości z centrum miasta i idealnym dostępie do obwodnicy. Czynniki te niewątpliwe gwarantują sukces projektowi na bardzo perspektywicznym lubelskim rynku” – mówi Wojciech Kosiór, Dyrektor ds. Projektów Specjalnych i BTS w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, CBRE.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.