Setki mieszkańców Lublina codziennie ćwiczy jogę w Parku Ludowym

Joga w Parku Ludowym
Joga w Parku Ludowym | materiały organizatora

Takiego zainteresowania bezpłatnymi zajęciami jogi na trawie nikt się nie spodziewał. Pierwszego dnia w Parku Ludowym ćwiczyło 140 osób, drugiego 240, a potem było już tylko coraz więcej i więcej… 300, 360!

Joga w Parku Ludowym

Zajęcia jogi na trawie to dopiero rozgrzewka przed zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniem pod nazwą Lublin Joga Festiwal. Jest to już druga edycja tego festiwalu w naszym mieście. Tym razem odbędzie się on w dniach 1 i 2 lipca w Parku Ludowym. Jednakże pierwszą częścią tego wydarzenia jest właśnie dwutygodniowa seria zajęć jogi w parku, prowadzona codziennie przez różnych instruktorów.

W bezpłatnych zajęciach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Niezależnie od swojej kondycji fizycznej i doświadczenia jogowego (lub jego braku) – każdy może spróbować swych sił na macie. Aby wziąć udział w sesji jogi na trawie, warto się zarejestrować na stronie www.lublinjogafestiwal.pl. Ćwiczenia będą się odbywać codziennie aż do 30 czerwca.

Nagrody dla najwytrwalszych joginów

Nie jest tajemnicą, że w jodze – jak i w wielu innych dziedzinach sportu bardzo ważna jest wytrwałość, regularność i determinacja. Dla osób, które podczas tych dwóch tygodni jogicznego wyzwania w Parku Ludowym zbiorą na swoim karnecie co najmniej 8 pieczątek, potwierdzających ich udziału w zajęciach, organizatorzy przewidzieli atrakcyjne jogiczne nagrody. Nagrody będzie można odebrać podczas samego Festiwalu w dniach 1 i 2 lipca.

Aby wziąć udział w zajęciach, warto ubrać wygodne rozciągliwe ubranie i zaopatrzyć się w mate do jogi. Ponieważ zajęcia w plenerze są bardzo zależne od pogody, dobrze jest zarejestrować się na stronie www.lublinjogafestiwal.pl i otrzymywać powiadomienia o ewentualnych zmianach lub sprawdzać Facebook Stowarzyszenia MAYE, które jest organizatorem tego wydarzenie.

W razie deszczu będą publikowane informacje o ewentualnej zmianie lokalizacji lub opcji online.

Lublin Joga Festiwal 2023

Pierwszy weekend lipca będzie kulminacją naszych jogowych poczynań. Podczas festiwalu nie tylko będzie można przez cały dzień ćwiczyć najróżniejsze odmiany jogi takie jak Vinyasa, Joga dla kręgosłupa, Joga z Automasażem, czy Joga Streach and Relaxale, a także wziąć udział w ciekawych warsztatach w wielu strefach jogicznego festiwalu.

Strefa Doznań Kulinarnych zapewni wiele inspiracji z gatunku kuchni roślinnej. W Strefie Art będzie można wykonać różne ozdoby rękodzielnicze i namalować swoją własną mandalę, jako część zajęć Artterapii. Strefa Wellness to rozmaite wykłady o tym, jak zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Strefa Medytacji i Relaksacji to podróż do krainy spokoju i odpoczynku, a w Strefie Rytuałów można doświadczyć Ceremonii Parzenia Herbaty, czy zanurzyć się w sesji Sound Healing. Będzie też strefa dla dzieci, koncerty muzyki medytacyjnej, a sobotni wieczór zakończy się klimatyczną Medytacją Księżycową przy pełni księżyca, która wypada właśnie w weekend 1 i 2 lipca.

Szczegóły: Lublin Joga Festiwal – lublinianie ćwiczą jogę na trawie w Parku Ludowym. Przyjdź i Ty. Poczuj spokój i dobrą energię

Z pewnością warto przyjść i doświadczyć magii tego wydarzenia i dołączyć do rosnącej z każdym dniem grupy lubelskich entuzjastów jogi!

Bezpłatne zajęcia jogi na trawie w Parku Ludowym
Bezpłatne zajęcia jogi na trawie w Parku Ludowym | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.