Seria wypadków i kolizji na drogach woj. lubelskiego. Policjanci podsumowali minioną dobę

Nissan dachował w rowie w Kłodnicy Górnej
Nissan dachował w rowie w Kłodnicy Górnej | fot. Dominik Wąsik

Seria niebezpiecznych zdarzeń na lubelskich drogach. Wszystko przez niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Spadł śnieg, na drogach kolizja za kolizją

We wtorek (28.11) w województwie lubelskim spadło sporo śniegu, a wraz z nim niebezpiecznie zrobiło się na drogach. Na efekty pogarszających się warunków na drogach nie trzeba było długo czekać.

Tylko minionej doby policjanci odnotowali 124 kolizje drogowe. Sześć zdarzeń drogowych zostało zakwalifikowanych jako wypadek, a w ich wyniku 7 osób zostało poszkodowanych.

Policjanci przypominają kierowcom, by zachowali zdwojoną ostrożność. Należy dostosować prędkość i styl jazdy do sytuacji panującej na drodze. Osoby, które nie czują się pewnie, jeżdżąc w trudnych warunkach, gdy drogi są oblodzone i śliskie po opadach śniegu, powinny zrezygnować z wyjazdu.

Zobacz także: Spadł śnieg i po Lublinie coraz trudniej się jeździ. Gigantyczne korki, opóźnienia autobusów sięgają nawet godziny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.