Seria koncertów muzyki klasycznej w Altanie: Małgorzata Pietroń

klawisze instrumentu
Fot. Materiał organizatora

Niedzielne popołudnia uświetnią nam występy młodych artystek i artystów. Słowo o muzyce powie Dymitr Harelau.

O artystach

Małgorzata Pietroń – przygodę z muzyką zaczęła w wieku 5 lat w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Poniatowej. Przez blisko 15 lat była aktywnym członkiem chóru Szczygiełki oraz zespołu muzyki dawnej Scholares Minores pro Musica Antiqua, z którymi zdobywała nagrody na najbardziej znaczących konkursach w kraju i za granicą.

W roku 2009 rozpoczęła studia w Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie wiolonczeli Tomasza Lisieckiego. Obecnie współpracuje z wieloma lubelskimi instytucjami oraz orkiestrami, bierze udział w najróżniejszych projektach, wykonując niemal wszystkie rodzaje muzyki, od muzyki ludowej, przez klasyczną i operową po muzykę pop i jazz (Voo Voo, Beata i Bajm, Maryla Rodowicz, Doda, Piotr Selim, Tatvamasi).

Zobacz również:

Dymitr Harelau – Pianista, organista i muzykolog. Absolwent Nowopołockiej Uczelni Muzycznej na Białorusi oraz Instytutu Muzykologii KUL. Na co dzień zajmuje się muzyką teatralną, grając w spektaklach na żywo oraz tworząc własne kompozycje do przedstawień. Współpracuje z Teatrem im. J. Osterwy w Lublinie oraz Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice”.

Ceny biletów: bezpłatne

Dla kogo: dla każdego

Kiedy: niedziela, 13.08.2023, godz. 13:00

Miejsce: Altana w Wąwozie Jana Pawła II, Czuby

Chcesz więcej takich koncertów w Lublinie?
Dodaj swój komentarz anonimowo

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.