Sensacja w Poznaniu! Motor Lublin wygrywa z Lechem po emocjonującym meczu

drużyna Motor Lublin po wygranej z Lechem

Motor Lublin pokonał lidera tabeli PKO BP Ekstraklasy, Lecha Poznań, w wyjazdowym meczu 11. kolejki rozgrywek. Dubletem popisał się Samuel Mráz, który najpierw wyrównał, a następnie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, które udało się utrzymać do końca. Zwycięstwo na trudnym terenie w Poznaniu pozwoliło Motorowi zakończyć kolejkę na 10. miejscu w tabeli.

Motor Lublin skuteczny mimo przewagi Lecha

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy groźnie atakowali bramkę Kacpra Rosy. Już w 24. minucie Mikael Ishak wyprowadził Lecha na prowadzenie, ale odpowiedź Motoru przyszła błyskawicznie. Minutę później Samuel Mráz skutecznie wykończył podanie Bartosza Wolskiego, doprowadzając do remisu.

VAR ratuje Motor, Mráz zapewnia zwycięstwo

Choć Lech mógł objąć prowadzenie po drugiej bramce Ishaka, to analiza VAR anulowała gola z powodu spalonego. W 54. minucie Samuel Mráz ponownie znalazł drogę do siatki, dając Motorowi prowadzenie. Od tego momentu Lech starał się odrobić straty, jednak solidna defensywa gości nie pozwoliła liderowi na zmianę wyniku.

Najważniejsze informacje:

• Wynik: Motor Lublin pokonał Lecha Poznań 2:1.
  • Bohater meczu: Samuel Mráz zdobył oba gole dla Motoru.
  • Przebieg meczu: Lech prowadził 1:0, ale Motor szybko wyrównał, a potem przejął prowadzenie.
  • Kluczowy moment: Anulowanie bramki Ishaka po analizie VAR.
  • Zakończenie meczu: Motor skutecznie bronił prowadzenia, grając cierpliwie w defensywie.

Co myślicie o postawie Motoru w tym meczu? Czy mogą sprawić więcej niespodzianek w nadchodzących spotkaniach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!