Ścieżka z betonu na ruchliwej ulicy. Policjanci wezwali na miejsce strażaków

Dwóch strażaków i policjant idą wzdłuż ścieżki z betonu na jezdni
Beton zalegający na jezdni al. Sikorskiego | fot. Dominik Wąsik

Uwaga kierowcy! Na al. Sikorskiego doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Prawdopodobnie kierowca betoniarki lub wywrotki „zgubił” swój bagaż. Na miejsce wezwano strażaków.

Beton na jezdni

Do zdarzenia doszło w środę (28.12) około godz. 15 na al. Sikorskiego w Lublinie. Przed rondem Krwiodawców na odcinku około 100 metrów na jezdni leży beton, który prawdopodobnie wypadł z tzw. gruszki lub wywrotki.

Na miejscu jako pierwsi interweniowali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Następnie wezwano strażaków, którzy przystąpili do usuwania betonu z jezdni. Policjanci teraz będą ustalać kierowcę, który zgubił ten ładunek.

radiowóz i wóz strażacki zabezpieczają pas jezdni
beton zalegający na jezdni
Dwóch strażaków i policjant idą wzdłuż ścieżki z betonu na jezdni

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.