Saunarium w Aqua Lublin czynne rzadziej i krócej. Zmiany od przyszłego tygodnia

Saunarium w Aqua Lublin
Saunarium w Aqua Lublin | fot. Aqua Lublin

Nadchodzi lato, a tym samym zarządca obiektu Aqua Lublin zmienia godziny funkcjonowania saunarium. Od czerwca saunarium będzie czynne rzadziej i krócej.

Zmiany w funkcjonowania saunarium

Obecnie saunarium znajdujące się w Aqua Lublin jest czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 13:00-22:00. Klienci aquaparku mają możliwość skorzystania również z seansów saunowych, które są prowadzone od środy do niedzieli od 17:00 do 21:00, o pełnych godzinach. W czwartek seanse tylko o godz. 17:00 i 18:00, bo od 19:00 zaczyna się Ladies Night.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie, który zarządza miejskim obiektem, poinformował, iż od czerwca zmienią się godziny otwarcia saunarium. Od 1 czerwca saunarium będzie zamknięte w poniedziałki i wtorki. Saunarium będzie działać od środy do niedzieli w skróconych godzinach: 14:00-22:00.

Seanse saunowe w Aqua Lublin od 1 czerwca 2024:

  • Środa, Piątek, Sobota, Niedziela: 19:00, 20:00, 21:00
  • Czwartek: 18:00, Ladies Night: 19:30 i 20:20

„Zmiana dni funkcjonowania Saunarium i godzin prowadzenia seansów saunowych wynika ze znacznego spadku zainteresowania usługą w okresie letnim. Jest to stały trend związany z rosnącą temperaturą na zewnątrz. Jak co roku, w sezonie letnim Saunarium czynne jest krócej niż w sezonie zimowym. Reagujemy na bieżąco, dostosowując swoje usługi do zapotrzebowania rynku. Już w maju zainteresowanie seansami popołudniowymi jest minimalne, najwięcej klientów mamy po godz. 18” – mówi Aleksandra Romańska, rzecznik prasowy MOSiR.

Zobacz także: Baseny w Lublinie. Oto cennik i godziny otwarcia [LISTA MIEJSC]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.