Samotna matka walczy o życie 7-letniej Mai z Lublina. Potrzeba ponad 1,3 mln zł na leczenie

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 7-letniej Mai z Lublina
Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 7-letniej Mai z Lublina

Do końca zbiórki pozostało 12 dni, a kwota którą trzeba jeszcze zebrać to blisko milion złotych. 7-letnia Maja z Lublina w trybie natychmiastowym została zakwalifikowana na terapię CAR-T Cell we Wrocławiu, którą wyceniono na ponad 1,3 mln zł.

Walka o życie 7-latki z Lublina

Mała mieszkanka naszego miasta Maja Ziemichód cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Maja przebywa w lubelskiej klinice dziecięcej na oddziale onkologii. Mama Justyna wychowuje ją samotnie. Niestety białaczka jest odporna na leczenie i chemioterapie. Jedyną szansą na życie jest terapia Car-t Cell, jej koszt to ponad 1,3 mln złotych.

„Prowadzimy stronę licytacjami i robimy wszystko, co w naszej mocy z przyjaciółmi Majeczki, jednak sami nie damy rady, na każdym kroku odbijamy się od ściany obojętności. Dziewczynka ma naprawdę szansę na całkowity powrót do zdrowia. Terapia ta jest bardzo skuteczna. Niestety czas ma tu ogromne znaczenie” – pisze Katarzyna Kasperek, siostra cioteczna mamy Mai.

Link do grupy z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/233479361897309
Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/zycie-mai

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.