Samochód wjechał w słup sygnalizacji świetlnej. Objazdy komunikacji miejskiej

Samochód wjechał w słup sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Głębokiej z Nadbystrzycką
Samochód wjechał w słup sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Głębokiej z Nadbystrzycką | fot. Asia Sagan

Z powodu kolizji na skrzyżowaniu ul. Głębokiej i Nadbystrzyckiej w Lublinie autobusy linii nr 8, 14, 15, 32, 39, 40 i 44 w kierunku ul. Zana kursują objazdem.

Wjechał w słup sygnalizacji świetlnej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5.12) przed godz. 10 na skrzyżowaniu ul. Głębokiej z Nadbystrzycką w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. W wyniku zdarzenia zablokowany jest wjazd w ul. Nadbystrzycką.

Autobusy linii nr 8, 14, 15, 32, 39, 40 i 44 w kierunku ul. Zana kursują objazdem.

  • linie nr 8, 15, 39, 40 i 44: … – Narutowicza – Głęboka – Filaretów – Zana – Nadbystrzycka – … (z pominięciem przystanku Politechnika 01);
  • linia nr 14: … – Narutowicza – Głęboka – Filaretów – Zana – Bohaterów Monte Cassino – … (z pominięciem przystanków: Politechnika 01, Brzeskiej II 01 i Brzeskiej 01);
  • linia nr 32: … – Narutowicza – Głęboka – Filaretów – os. Widok (z pominięciem przystanków: Politechnika 01, Brzeskiej II 01 i Brzeskiej 01).

AKTUALIZACJA:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.