Samochód wjechał do przydrożnego rowu na drodze wojewódzkiej. Utrudnienia w ruchu

Samochód w rowie na drodze wojewódzkiej nr 747 w Radawcu Dużym
Samochód w rowie na drodze wojewódzkiej nr 747 w Radawcu Dużym | fot. czytelniczka Ewa

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 747 w Radawcu Dużym. Samochód osobowy wjechał tam do rowu. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Samochód w rowie w Radawcu Dużym

Do zdarzenia doszło w czwartek (5.05) o godz. 11 na drodze wojewódzkiej nr 747 w Radawcu Dużym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie zasnął za kierownicą, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu.

Na miejscu interweniuje policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Kierowcy nic poważnego się nie stało, skończyło się na drobnych stłuczeniach. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.