Samobójstwo nad Zalewem Zemborzyckim. 36-latek powiesił się na ogrodzeniu

zalew zemborzycki tama ścieżka
Zalew Zemborzycki w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę nad Zalewem Zemborzyckim. Życie odebrał sobie 36-letni mieszkaniec naszego regionu. Przyczyny tragedii bada policja.

Powiesił się nad Zalewem Zemborzyckim

Zgłoszenie o tym, że mężczyzna zamierza targnąć się na swoje życie policjanci z Bełżyc otrzymali w sobotnią noc. Mężczyzna telefonicznie powiadomił członków rodziny o swoich planach.

W niedzielę o godz. 6 rano na al. Bryńskiego nad Zalewem Zemborzyckim niedaleko zapory znaleziono ciało mężczyzny. 36-latek odebrał sobie życie poprzez powieszenie na ogrodzeniu.

Funkcjonariusze wraz z prokuraturą ustalają teraz przyczyny, dla których targnął się na własne życie. Wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Policja i prokuratura ustalają przyczyny samobójstwa 36-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.