Rzucili się na interweniujących policjantów na ul. Lubartowskiej. Zostali zatrzymani

DSC03662
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trzech pijanych mężczyzn rzuciło się na policjantów, którzy interweniowali w sprawie bójki w jednej z bram na ul. Lubartowskiej. Mężczyźni zostali obezwładnieni i trafili do aresztu.

Zaatakowali policjantów na ul. Lubartowskiej

W piątek po południu wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zostali wysłani na interwencję przy ul. Lubartowskiej. Ze zgłoszenia wynikało, iż w bramie doszło do bójki. Policjanci na miejscu zdarzenia zastali trzech mężczyzn, których postanowili wylegitymować.

„Już na samym początku jeden z nich stał się bardzo agresywny i uderzył funkcjonariusza w klatkę piersiową. Za chwilę do ataku na mundurowych dołączyli dwaj kolejni mężczyźni. Sprawcy wyzywali, szarpali i uderzali policjantów” – mówi kom. Kami Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Agresywni mężczyźni szybko zostali obezwładnieni. Mieszkańcy Lublina w wieku 26, 31 i 35 trafili do policyjnej celi. Wszyscy byli nietrzeźwi. Jak się okazało, w przeszłości byli wielokrotnie notowani za rozboje, kradzieże włamania, czy też niszczenie mienia.

Na wniosek śledczych 26 i 31 latkowie trafili do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Wobec 35-latka sąd zastosował dozór policji oraz poręczenie majątkowe w kwocie 30 tysięcy złotych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.