Ryanair szuka pracowników w Lublinie

Zdjęcie ilustracyjne

Linie lotnicze Ryanair przeprowadzą kolejną rekrutację na pracowników personelu pokładowego w sześciu polskich miastach. Linia przygotowała ponad 140 nowych miejsc pracy.

Ryanair, rozpoczął kampanię rekrutacyjną w związku z rozbudową floty o 50 nowych samolotów w ciągu najbliższych 12 miesięcy. W 2017 roku linia zatrudni 2 tys. członków personelu pokładowego.

Na wszystkich, którym uda się przejść proces rekrutacyjny czekają trzyletnie kontrakty z miesięcznym wynagrodzeniem od 1000 do 1400 euro. Aby znaleźć zatrudnienia w Ryanair należy spełnić odpowiednie warunki. Trzeba mieć skończone osiemnaście lat i wykształcenie co najmniej średnie i wzrost od 157 do 188 cm. Co jeszcze?

Głównym warunkiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie. Trzeba mieć też ważny paszport.

Rekrutacja w Lublinie odbędzie się 3 listopada 2016 r. od godziny 10:30 – Hotel Ilan Lublin, ul. Lubartowska 85. Osoby, które przejdą je pomyślnie, będą miały możliwość wzięcia udziału w kursie szkoleniowym, który odbędzie się w przyszłym roku.

(fot. Ryanair)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.