Ruszyła zbiórka na odbudowę warsztatu w Kalinówce. Potrzeba 150 tys. złotych

Pożar warsztatu samochodowego Auto Doctor w Kalinówce
Pożar warsztatu samochodowego Auto Doctor w Kalinówce

W czwartek, 11 marca, wieczorem w Kalinówce koło Lublina doszło do pożaru warsztatu samochodowego. Właściciel stracił cały dorobek swojego życia, główne źródło utrzymania. W Internecie powstała zbiórka na pomoc w odbudowaniu warsztatu.

Pomoc w odbudowie spalonego warsztatu w Kalinówce

Na 250 tys. złotych oszacowano straty powstałe w wyniku pożaru warsztatu samochodowego, jaki miał miejsce 11 marca po godzinie 19 w podlubelskiej w Kalinówce. W wyniku pożaru częściowemu zniszczeniu uległ budynek oraz samochody – 6 całkowicie i 7 częściowo. O tym pożarze pisaliśmy tutaj.

Właścicielem warsztatu Auto Doctor jest pan Paweł Łuszczak. Z pomocą panu Pawłowi oraz jego pracownikom ruszyli przyjaciele. Na stronie www.zrzutka.pl/8a5trw rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na odbudowę spalonego warsztatu. Na koncie zbiórki jest obecnie ponad 13 tys. zł. Potrzeba 150 tys. zł.

„Zebrana kwota będzie przeznaczona na odbudowę warsztatu, zakup niezbędnych narzędzi oraz rekompensatę za uszkodzone auta wobec klientów. Pomóżmy Pawłowi, który poprzez swoją lojalność, umiejętności, wiedzę techniczną stworzył miejsce chętnie odwiedzane przez klientów, znajomych i przyjaciół” – apelują znajomi pana Pawła.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.