Ruszyła budowa kolejnego marketu sieci Lidl w Lublinie. Gdzie powstaje market? [ZDJĘCIA]

Ruszyła budowa Lidla na Węglinie
Ruszyła budowa Lidla na Węglinie | fot. Dominik Wąsik

W rejonie salonu Agata Meble i Decathlonu na Węglinie powstaje kolejny w Lublinie market sieci Lidl. Inwestycja już ruszyła. Zakończenie budowy zaplanowane jest w 2024 roku. Obok sklepu będzie parking na blisko 60 samochodów.

Ruszyła budowa Lidla na Węglinie

To będzie już piętnasty Lidl w Lublinie. Obecnie markety tej niemieckiej sieci znajdują się przy ulicach Białkowska Góra, Lwowska, Węglarza, al. Solidarności, Koncertowa, Grabskiego, Kotlarska, Romantyczna, Zelwerowicza, Willowa, Dziewanny, Diamentowa, Jana Pawła i Granata.

Nowy sklep budowany jest właśnie na terenie u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie salonu meblowego Agata Meble, sklepu sportowego Decathlon, restauracji McDonalds, sklepu budowlanego Bricoman, hurtowni Selgros i parku handlowego Węglin Park.

O planowanej budowie Lidla w tym miejscu pisaliśmy w kwietniu: Będzie nowy Lidl w Lublinie. Obok niego stanie lokal popularnej sieci fast food. Poznaliśmy szczegóły

Teren inwestycji został ogrodzony, w związku z czym kierowcy nie mają możliwości przejazdu pomiędzy dwoma rondami (od McDonaldsa do Agata Meble). Kierowcy muszą kierować się na objazd przez parking Decathlonu. Robotnicy wykonują tam już prace ziemne.

Zakończenie budowy Lidla zaplanowane jest jeszcze w 2024 roku – w grudniu. Obok sklepu znajdzie się blisko 60 miejsc parkingowych dla klientów.

Obok stanie KFC

Na terenie tej inwestycji powstanie również restauracja KFC. Lokal amerykańskiej sieci fast food będzie sąsiadował bezpośrednio z restauracją McDonalds. Inwestor szacuje, że budowa KFC powinna rozpocząć się w lipcu.

ZDJĘCIA

Tu stanie Lidl
Tu stanie Lidl | fot. Dominik Wąsik
Tu stanie KFC
Tu stanie KFC | fot. Dominik Wąsik
Nie ma przejazdu pomiędzy McDonaldsem a Agata Meble
Nie ma przejazdu pomiędzy McDonaldsem a Agata Meble | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.