Ważny temat? Prześlij newsa!

Rusza kolejna akcja rozdawania maseczek dla pasażerów komunikacji miejskiej

Spotted Lublin

Nadzór ruchu MPK Lublin wspólnie z funkcjonariuszami policji oraz strażą miejską, ponownie rozdają pasażerom maseczki ochronne i sprawdzają, czy osoby korzystające z komunikacji miejskiej stosują się do obostrzeń sanitarnych. Darmowe maseczki dla pasażerów komunikacji miejskiej Funkcjonariusze policji wraz z pracownikami nadzoru ruchu MPK Lublin oraz strażnikami miejskimi, będą kontrolować środki transportu miejskiego oraz okolice przystanków […]

Funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji rozdają maseczki pasażerom komunikacji miejskiej

Funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji rozdają maseczki pasażerom komunikacji miejskiej | fot. Straż Miejska

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Nadzór ruchu MPK Lublin wspólnie z funkcjonariuszami policji oraz strażą miejską, ponownie rozdają pasażerom maseczki ochronne i sprawdzają, czy osoby korzystające z komunikacji miejskiej stosują się do obostrzeń sanitarnych.

Darmowe maseczki dla pasażerów komunikacji miejskiej

Funkcjonariusze policji wraz z pracownikami nadzoru ruchu MPK Lublin oraz strażnikami miejskimi, będą kontrolować środki transportu miejskiego oraz okolice przystanków komunikacyjnych. Akcja ma charakter edukacyjny i informacyjny, a wspólne działania mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

„Chcemy przypominać pasażerom o obowiązku zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji miejskiej, a wszystko dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, by wyrobić u pasażerów nawyk zakładania maseczek i apelujemy o stosowanie się do tego nakazu, bo – niestety – nie wszyscy pasażerowie stosują się do tego” – mówi Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin.

3-osobowe ekipy, złożone z pracowników nadzoru ruchu lubelskiego MPK oraz funkcjonariuszy policji i strażników miejskich, będzie można spotkać na przystankach, pętlach nawrotowych oraz głównych liniach komunikacyjnych, codziennie w godz. 8:00-14:00. Akcja potrwa do 7 maja. Tym razem przygotowano 10 tys. maseczek.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check