Rusza drugi etap przebudowy ulicy Narutowicza

Rusza drugi etap przebudowy ulicy Narutowicza - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
Ulica w godzinach południowych | fot. Dominik Wąsik

Już dziś 21 kwietnia rozpoczął się kolejny etap przebudowy ul. Narutowicza, który będzie polegać na udoskonaleniu wyłącznie bocznych ulic, ul. Rowerowej i ul. Strażackiej.

Etap prac zakresem swym obejmuje odcinek ul. Rowerowej od ul. Narutowicza do końca terenu Komendy Wojewódzkiej Policji i całą ul. Strażacką. Prace będą wymagały całkowitego wyłączenia z ruchu obszaru objętego pracami. Zakaz nie będzie dotyczył służb komunalnych, pojazdów budowy i dojazdu do posesji.

W tym czasie ul. Ochotnicza będzie funkcjonowała jako dwukierunkowa i nadal będzie pełniła rolę objazdu do ul. Muzycznej do Zespołu Szkół. Etap ten potrwa blisko miesiąc, przy czym ul. Rowerowa pozostanie ulicą ślepą, z wjazdem i wyjazdem od ul. Lipowej, do końca realizacji inwestycji.

Ponadto, na tym etapie swoje zadanie będzie realizować także Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. W dniach od 29 kwietnia do 3 maja wykonawca miejskiej spółki zajmie pod wykopy prawy skrajny pas ul. Narutowicza, w kierunku centrum, na odcinku od ul. Muzycznej do ul. Ochotniczej. Kolejne etapy prac MPWiK będą się już terminowo pokrywały z pracami drogowymi na głównym ciągu ul. Narutowicza.

Modernizacja będzie trwać około miesiąca.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.