Roztańczona Polska. Tym razem koncert w Chełmie. Wśród gwiazd Pectus, Boys i Rafał Brzozowski

Koncert Roztańczona Polska w niedzielę 8 października w Chełmie
Koncert Roztańczona Polska w niedzielę 8 października w Chełmie | materiały organizatora

Roztańczona Polska… w Chełmie. Muzyczne hity tym razem zabrzmią na Placu Łuczkowskiego. Na scenie wystąpią m.in. Pectus, Boys, Rafał Brzozowski, czy Mariusz Kalaga. Sprawdź szczegóły koncertu i jak zdobyć bilety.

Roztańczona Polska w Chełmie

„Roztańczona Polska” to cykl letnich koncertów Telewizji Polskiej. Tym razem muzyczne widowisko zagości w najbliższą niedzielę 8 października w Chełmie. Na specjalnie przygotowanej scenie na Placu Łuczkowskiego wystąpią reprezentanci muzyki pop – oraz jak wskazuje sama nazwa wydarzenia – tanecznej.

Wśród ogłoszonych zespołów i artystów są: Pectus, Boys, Chris Cugowski, Danuta Błażejczyk, Mariusz Kalaga i Rafał Brzozowski. Koncert poprowadzą wspomniany Rafał Brzozowski oraz Iga Nowakowska.

Koncert będzie transmitowany na żywo na antenie TVP3 w niedzielę 8 października o 20:00.

Bezpłatne bilety

Organizator koncertu informuje, że osoby, które chcą wziąć udział w koncercie „Roztańczona Polska” w Chełmie i znaleźć się bliżej sceny, proszone są od odebranie – od środy 4 października w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej w godzinach od 8 do 19 przy ul. Lubelskiej 63 – bezpłatnych wejściówek, których liczba jest ograniczona (w tym przypadku decyduje kolejność odbioru).

Osoby bez specjalnych wejściówek będą mogły również uczestniczyć w niedzielnym koncercie, lecz w nieco dalszej odległości od sceny.

Zobacz listę imprez organizowanych w naszym regionie w najbliższym czasie – koncerty w województwie lubelskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.