Rozpoznajesz go na zdjęciu? Policjanci poszukują właściciela znalezionego roweru

rower
fot. KPP Radzyń Podlaski

Policjanci z radzyńskiej komendy poszukują właściciela roweru, który został znaleziony w Radzyniu Podlaskim przy ul. Jagiellończyka w rejonie garaży.

Jednoślad nie widnieje w bazie jako skradziony

Jak ustalili funkcjonariusze, rower został pozostawiony przy garażach przy ulicy Jagiellończyka w Radzyniu Podlaskim. Jednoślad nie widnieje w policyjnej bazie jako skradziony. Został zabezpieczony w budynku Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Jeśli utraciłeś jednoślad i rozpoznajesz go na zdjęciu, zgłoś się po jego odbiór. Rower można odebrać w budynku KPP Radzyń Podlaski przy ulicy Warszawskiej 100A, po uprzednim kontakcie z dzielnicowym aspirantem sztabowym Pawłem Michalakiem (telefon 47 81 422 13, 734 407 367) – informuje starszy aspirant Piotr Woszczak

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.