Rozpoczął się remont ul. Kalinowszczyzna. Uważajcie na utrudnienia

remont jezdni
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM Warszawa

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie rozpoczął zapowiadaną przebudowę ul. Kalinowszczyzna. Obowiązuje nowa organizacja ruchu, prace będą prowadzone na całej szerokości jezdni.

Od dzisiaj zmieni się organizacja ruchu na ul. Kalinowszczyzna. Ma to związek z rozpoczynającymi się pracami przebudowy całej ulicy. Roboty drogowe będą realizowane na całej szerokości jezdni.

„Wykonawca wyłączy z ruchu kilkudziesięciometrowy odcinek licząc od miejsca tuż za skrzyżowaniem z al. Andersa w kierunku ul. Lwowskiej” – wyjaśnia Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Kolejne etapy przewidziane na okres zimowy będą polegały na przesuwaniu się robót w kierunku ul. Lwowskiej i wyłączaniu z ruchu kolejnych odcinków o długości od 50 do 100 metrów.

„Na ul. Kalinowszczyzna utrzymany zostaje zakaz ruchu, który nie dotyczy już wyłącznie dojazdu do posesji. Informacja o dystansie, na którym znajdują się utrudnienia będzie znajdowała się na tablicy umieszczonej na wlocie, na skrzyżowaniu z al. Andersa” – dodaje Kieliszek.

W związku z utrudnieniami Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził objazdy dla linii nr 1, 2, 16 i 22. W czasie robót zamknięte będą też przystanki: Kalinowszczyzna 01 i 04 oraz Tatarska 01 i 02.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.