Pożar domu w powiecie łęczyńskim. Strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny

Pożar domu w miejscowości Rozpłucie Drugie | fot. KP PSP w Łęcznej

W nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny straży pożarnej w Łęcznej odebrał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Rozpłucie Drugie (gmina Ludwin).

Informację o pożarze domu w Rozpłuci Drugich strażacy dostali o godz. 0.28. Po dotarciu na miejsce, ogniem objęte było wnętrze parterowego budynku mieszkalnego. Z relacji świadka wynikało, że w środku może znajdować się mężczyzna – właściciel domu.

Po opanowaniu ognia strażacy weszli do środka budynku w celu przeszukania pomieszczeń. W kuchni znajdowały się zwłoki 69-letniego mężczyzny. Spłonęło wyposażenie mieszkania.

Wiadomo, że dom nie był zasilany energią. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia poprzez papierosa. Dokładne okoliczności zbada specjalna komisja powołana do tego zdarzenia.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.